Prices drop

Dzianina dresowa ecru

28,00 zł

28,00 zł per mb

New product

22 Items

By buying this product you can collect up to 28 loyalty points. Your cart will total 28 points that can be converted into a voucher of 1,40 zł.


Rating 

Dzianina dresowa bawełniana, którą Państwu oferujemy jest bardzo dobrą gatunkowo dzianiną bawełnianą, gdyż pochodzi od najlepszych producentów oraz eksporterów tkanin włoskich. Tkanina jest miękka, o średniej gramaturze i zawiera elastan, dzięki czemu delikatnie rozciąga się. Jest przyjemna w dotyku i bardzo dobrze przepuszcza powietrze, co zwiększa komfort jej użytkowania. Spód tkaniny to drobna pętelka.Ta dzianina różni się od dzianin z mniejszą ilością elastanu sprężystością . W dotyku lewa strona jest dużo delikatniejsza  od zwykłych dresówek dzięki czemu dobrze się ją nosi. Większa zawartość tworzyw sztucznych jest jej zaletą, a nie wadą. Uzyskaliśmy bardzo fajny efekt łącząc ja z koronką można to zobaczyć na zdjęciu powyżej .

Dzianina dresowa w ostatnim czasie została szeroko wykreowana przez stylistów i projektantów mody, jako tkanina idealnie nadająca się wszelkiego rodzaju konfekcję, w tym przede wszystkim damską. Stosowana jest zarówno na bluzy i spodnie, jak i na: sukienki, spódniczki oraz tuniki.

    Gramatura230g/m2
    Materiał:bawełna
    Skład:bawełna 72% poliester 20% elastan8%
    Szerokość:180 cm

Write a review

Dzianina dresowa ecru

Dzianina dresowa ecru

22 other products in the same category: